Письмовий стіл Інтеграл Пєхотін 100х63х180 см
- В наявності
- Код: п-50117.01

-10%

+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий Інтеграл (Пєхотін)
Корпус і фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. До комплекту столу входить робоча поверхня стільниці та стелаж із відкритими полицями. Така конфігурація за мінімальних витрат навколишнього простору вирізняється високою місткістю з цілком велика площа робочої поверхні.
Розміри:
Довжина — 1000 мм
Ширина — 630 мм
Висота — 750 мм + Надставка — 1050 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге темний | Горіх | Горіх лісовий | Дуб сонома | Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Білий | Дуб тахо | Дуб крафт білий | Антрацит | Бетон |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура та схема збирання. Отвори для збирання просвердлені.
Вирушаємо в Україні транспортними компаніями з попереднього планування 20%. Залишок у разі отримання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |











