Сповивальний комод Еверест (телескопи)
- В наявності
- Код: е-20130



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Сповивальний комод Еверест
Має 4 зручних шухляди для зберігання речей вашої дитини. У верхній частині є складний пеленатор, на якому вашій дитині буде зручно і безпечно. Матеріал виготовлення корпусу та фасадів комоду екологічно чисте ламіноване ДСП. Шухляди дуже місткі і помістять усі дитячі речі.
Розміри:
Ширина — 800 мм
Глибина — мм
Висота — 1010 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + дуб молочний | дуб сонома + білий | венге темний + білий | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота комода | 101 мм |
| Глибина комода | 45 мм |
| Ширина комода | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Матеріал підстави повивальною дошки | ДСП |
| Опори пеленального столика | ніжки |
| Тип | Пеленальний столик |
| Установка | Підлогова |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір | Білий |





