Вішалка настінна Меблі Сервіс Тріо дуб самоа
- В наявності
- Код: мс-30490


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Вішалка настінна Тріо виготовлена з ДСП, завтовшки 16 мм. Настінний вішак із двома великими гачками для одягу, полицею для головних уборів і дзеркалом. Така конструкція створить необхідні умови для комфортного зберігання речей.
Розміри:
Ширина — 600 мм
Глибина — 28 мм
Висота — 1569 мм
Елементи модульного передпокою Тріо (можна купити окремо)
| Шафа 2Д1Ш | Вішалка | Дзеркало |
![]() |
![]() |
![]() |
| 602х320х2029 мм | 600х28х1569 мм | 600х280х1065 мм |
| Комод 2Д1Ш | Комод із надбудовою | Тумба ТО з подушкою |
![]() |
![]() |
![]() |
| 602х320х964 мм | 302х320х2029 мм | 602х320х510 мм |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1569 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ДСП |







