Шафа для передпокою Меблі Сервіс Торіно дуб артісан/сірий
- В наявності
- Код: мс-30512


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа для передпокою Торіно корпус виготовлена з ДСП завтовшки 16 мм. Функціональна та практична передпокій, яка додасть комфорту в приміщенні та створить єдиний гармонійний ансамбль.
Розміри:
Ширина — 900 мм
Глибина — 383 мм
Висота — 1960 мм
Елементи модульного передпокою Торіно (можна купити окремо)
| Комод 3Ш | Комод. 2Д1Ш | Пенал 1Д2Ш | Шафа Передпокій |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 671х350х430 мм | 602х320х964 мм | 541х350х1965 мм | 900х383х1960 мм |
| Тумба для взуття | Вішалка | Вішалка з полицею | Дзеркало |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 671х350х430 мм | 750х30х950 мм | 760х265х1100 мм | 760х18х800 мм |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1960 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Довжина | 1960 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Артисан |









