Тумба для взуття Меблі Сервіс 600 3Д венге + дуб сонома
- В наявності
- Код: мс-30577

-10%
+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття 600 3Д виготовлена з ДСП, завтовшки 16 мм. Три зручні секції для зберігання Вашого взуття.
Ширина - 600 мм
Висота - 1272 мм
Глибина - 268 мм
Доступна у двох кольорах:
| Венге/дуб сонома | Горіх |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1272 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Колір | |
| Колір | Венге темний + сонома |



