Комод розпашний Меблі Сервіс Омега 2Д дуб табако/матера
- В наявності
- Код: мс-30518




- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод для речей Меблі Сервіс Омега 2Д виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Призначених для зберігання одягу, білизни, косметики, аксесуарів та інших необхідних речей. Така модель стане прекрасним рішенням для інтер'єру будь-якої кімнати.
Розміри:
Довжина — 834 мм
Глибина — 553 мм
Висота — 1092 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 109.2 см |
| Глибина комода | 55.3 см |
| Ширина комода | 83.4 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб табако |

