Вітрина Меблі Сервіс Мілан 2В біла
- В наявності
- Код: мс-30557

-10%


+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина Мілан 2В виготовлена з ДСП завтовшки 16 мм. Фасад — МДФ. Пенал містить одне відділення з трьома полицями за зачиненими дверима.
Розміри:
Ширина — 1021 мм
Глибина — 458 мм
Висота — 1842 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 184.2 см |
| Глибина шафи | 45.8 см |
| Ширина шафи | 102.1 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |

