Тумба приліжкова Меблі Сервіс Мілан (2 шт.) білий
- В наявності
- Код: мс-30563




- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба приліжкова Мілано виготовлена з ДСП, завтовшки 16 мм. Тумба містить дві шухляди, що дасть змогу розмістити речі, які необхідні для частого використання. Така модель стане невіддільною частиною інтер'єру спальні та її доповненням.
* Продається тільки комплектом — по 2 шт.
Розміри:
Довжина — 520 мм
Ширина — 453 мм
Висота — 366 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 36.6 см |
| Глибина тумби | 45.3 см |
| Ширина тумби | 52 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |

