Ліжко двоспальне Нордик-1400 (каркас)
- В наявності
- Код: е-20637









- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Двоспальне ліжко Нордик-1400 (каркас)
Двоспальне ліжко Нордик — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб
Ціна вказана за каркас — ліжко можна укомплектувати Щит ДСП, Ламельний вклад або Підіймальним механізмом
| Каркас | Щит ДСП під матрац | Ламельний внесок | Підіймальний механізм |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
*Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина — 2130 мм
Ширина — 1640 мм
Висота — 820 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб крафт золотий + Білий | Дуб крафт золотий + Графіт |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 82 см |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб крафт золотий + сірий |







