Тумба приліжкова Нордик-500
- В наявності
- Код: е-20669










- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба приліжкова Нордик-500
Тумба приліжкова Нордик-800 — елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, як-от полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб
Розміри:
Довжина — 500 мм
Глибина — 378 мм
Висота — 420 мм
Багатофункціональність і можливість адаптації роблять цю систему ідеальним вибором для будь-якого житлового або офісного простору.
Внесіть сучасність і функціональність у свій інтер'єр із модульною системою Нордик — ваш ключ до зручності та стилю в одному.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
| Дуб крафт золотий + Білий | Дуб крафт золотий + Графіт |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб крафт золотий + сірий |



