Комод-1392 Майстер Форм Брайт 1392х376х950 мм MF-20094
- В наявності
- Код: мф-4010.01_20094





- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод-1392 Майстер Форм Брайт
Сучасний комод, виконаний з міцного ламінованого ДСП, стане чудовим доповненням для вашої вітальні чи спальні. Завдяки чотирьом містким ящикам він допоможе організувати зберігання ваших речей. Дизайн без ручок підкреслює мінімалістичний і сучасний стиль меблів, що ідеально підходять для будь-якого інтер'єру.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 139,2 см, глибина 37,6 см, висота 95 см
• Призначення: Комод для зберігання
Особливості:
- Без ручок
- 4 ящики
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 95 см |
| Глибина комода | 37.6 см |
| Ширина комода | 139.2 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59 |
| Колір | Дуб крафт білий |

