Комод-800 Майстер Форм Брайт 800х376х730 мм MF-20154
- В наявності
- Код: мф-4015.01_20154





- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод-800 Майстер Форм Брайт
Сучасний комод, виготовлений з ламінованого ДСП, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр завдяки своєму мінімалістичному дизайну без ручок. З трьома ящиками він надає достатньо місця для зберігання речей, що робить його відмінним вибором для організації простору в спальні або вітальні.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 80 см, глибина 37,6 см, висота 73 см
• Призначення: Комод для зберігання
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 73 см |
| Глибина комода | 37.6 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 |
| Колір | Дуб крафт білий |

