Тумба під телевизор-1392 Майстер Форм Брайт 1392х376х511 мм MF-20245
- В наявності
- Код: мф-4021.01_20245



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба під телевизор-1390 Майстер Форм Брайт
Ця тумба під телевізор із ламінованого ДСП ідеально доповнить ваш інтер'єр. З чотирма ящиками та розмірами 139,2 см завширшки, 37,6 см завглибшки та 51,1 см заввишки, вона забезпечить зручне зберігання речей та простору для вашої техніки.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 139,2 см, глибина 37,6 см, висота 51,1 см
• Вага: 36 кг
• Призначення: Зберігання телевізора та техніки
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 511 мм |
| Глибина тумби | 376 мм |
| Ширина тумби | 1392 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 |
| Колір | Дуб крафт білий |

