Тумба высока-400 Майстер Форм Брайт 400х376х950 мм MF-20260
- В наявності
- Код: мф-4022.01_20260




- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба высока-400 Майстер Форм Брайт
Ця висока тумба-комод з ламінованого ДСП, що ліжує, відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. З розмірами 40 см завширшки, 37,6 см завглибшки та 95 см заввишки, вона пропонує функціональне рішення для зберігання ваших речей, зберігаючи при цьому сучасний стиль.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 40 см, глибина 37,6 см, висота 95 см
• Вага: 20 кг
• Призначення: Зберігання речей
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Габаритні розміри | |
| Висота тумби | 95 мм |
| Глибина тумби | 37.6 мм |
| Ширина тумби | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Стан | Нове |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |

