Тумба для взуття-900 з шухлядою Права Майстер Форм Брайт 900х376х590 мм MF-20290
- В наявності
- Код: мф-4025.01_20290



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба для взуття-900 з шухлядою Права Майстер Форм Брайт
Ця тумба для взуття, виготовлена з ламінованого ДСП, стане практичним та стильним рішенням для передпокою. З компактними розмірами 90 см завширшки, 37,6 см завглибшки і 59 см заввишки, воно забезпечує зручне зберігання взуття. Сучасний дизайн без ручок підкреслює мінімалістичний стиль.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 90 см, глибина 37,6 см, висота 59 см
• Вага: 20 кг
• Призначення: Зберігання взуття
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | тумба для взуття-90 з Ящиком |

