Шафа-520 Майстер Форм Брайт 520х376х2000 мм MF-20546
- В наявності
- Код: мф-4056.01_20546



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа-520 Майстер Форм Брайт
Ця елегантна шафа з ламінованого ДСП — ідеальне рішення для інтер'єру. Він ідеально підійде до вашого передпокою, в офіс або інших приміщень. Компактні розміри та відсутність ручок забезпечують виробу сучасний вигляд. Простота дизайну та функціональність роблять його незамінним для зберігання ваших речей.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 52 см, глибина 37.6 см, висота 200 см
• Вага: 39 кг
• Призначення: Зберігання одягу та речей
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 520 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 376 мм |
| Ширина шафи | 520 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 |
| Колір | Дуб крафт білий |

