Шафа-520 з дзеркалом Майстер Форм Брайт 520х376х2000 мм MF-20561
- В наявності
- Код: мф-4057.01_20561



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа-520 + дзеркало Велике 1943х345 мм Майстер Форм Брайт
Ця елегантна шафа з дзеркалом на повний зріст з ламінованого ДСП — ідеальне рішення для інтер'єру. Він ідеально підійде до вашого передпокою чи інших приміщень. Компактні розміри та відсутність ручок забезпечують виробу сучасний вигляд. Простота дизайну та функціональність роблять його незамінним для зберігання ваших речей.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 52 см, глибина 37.6 см, висота 200 см
• Вага: 46 кг
• Призначення: Зберігання одягу та речей
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 520 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 276 мм |
| Ширина шафи | 520 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 |
| Колір | Дуб крафт білий |

