Великий комод К-6 МДФ Пехотін 128х43х91.5 см
- В наявності
- Код: п-50021.01


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Великий комод К-6 МДФ Пехотін
Елегантний і функціональний предмет меблів, який чудово впорається із завданням організації простору та зберігання речей. Фасади виготовлені з високоякісного МДФ, цей комод поєднує стильний дизайн і продуману функціональність.
Особливості:
- 4 просторих ящики, які забезпечать удосталь місця для зберігання одягу, постільного приладдя, аксесуарів та інших речей
- Фасад виготовлений із міцного та довговічного МДФ, стійкого до пошкоджень і легко очищуваного
- Стильний і сучасний дизайн, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр — спальні, вітальні або передпокою
- Зручні ручки для легкості відкривання ящиків
- Надійна та міцна конструкція, що гарантує довгострокове використання
Великий комод К-6 МДФ Пехотін — ідеальне рішення для тих, хто цінує не тільки стиль, але і зручність. Цей комод стане чудовим доповненням вашого інтер'єру, забезпечивши лад і комфорт у домі.
Розміри:
Довжина — 1280 мм
Глибина — 430 мм
Висота — 915 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге темний | Дуб крафт білий | Горіх лісовий | Дуб сонома | Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Білий | Дуб сонома + білий | Дуб тахо + білий | Антрацит + білий | Бетон + білий |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 128 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 91.5 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Антрацит + білий |











