Готова кухня Еко Нова №6 Еверест 2,5 м /2,6 м Без стільниці
- В наявності
- Код: ек-27006.01





- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Кухня ЕКО Нова комплект №6 2,5/2,6 без стільниці
Кухонні комплекти: ваш ключ до простору та стилю на кухні!
Спрощуйте організацію кухонного простору з нашими комплектами, створеними для комфорту та функціональності. Ми пропонуємо різноманітні популярні комбінації, готові задовольнити найвибагливіші смаки.
Кольори:
корпус дуб сонома фасади Білий + Дуб сонома
корпус білий фасади Крафт білий + Графіт
Ручка срібло пластик
Направляючі телескопічні
Стільниця не входить до комплекту
Розмір і склад комплекту ЕКО №6

Потрібен спеціальний розмір? Немає проблем! Зверніться до нашого менеджера, і ми виготовимо макет за вашими вимірами, щоб ваша кухня ідеально вписалася в простір вашого будинку.
Наші фабричні кухні складаються із спроєктованих секцій, що дає змогу нам запропонувати високу якість за доступною ціною. Насолоджуйтеся стильним і функціональним рішенням без додаткових витрат на індивідуальне виготовлення.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені
Замовлення на кухні ми приймаємо з передоплатою у розмірі 50%
Точка видачі: м. Київ. вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз БЕЗКОШТОВНО
Адресна доставка по Києву здійснюється нашим кур'єром
Доставка по України транспортною компанією Нова Пошта, залишок суми Ви сплачуєте під час отримання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Висота верхнього рівня | 580 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 450 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2400 мм |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Крафт білий/Графіт |

