Модуль для кухні Еко Нова 60 Низ Еверест (600х456х820 мм)
- В наявності
- Код: е-30148_ЕКО-456


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Нижній модуль кухні Сірії ЕКО НОВА 60 см.
Кольорові рішення: корпус Білий фасади Дуб крафт Білий, корпус Сонома фасади Білий
Розміри Ширина 600 мм, висота 820 мм, глибина 456 мм
Ручка Срібло пластик
Потрібно зібрати модулі за розміром Вашої кухні? Немає проблем! Зверніться до нашого менеджера, і ми зберемо макет за вашими розмірами, щоб ваша кухня ідеально вписалася в простір вашого будинку.
Наші фабричні кухні складаються із спроєктованих секцій, що дає змогу нам запропонувати високу якість за доступною ціною. Насолоджуйтеся стильним і функціональним рішенням без додаткових витрат на індивідуальне виготовлення.
Меблі доставляються в розібраному вигляді у фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені
Замовлення на кухні ми приймаємо з передоплатою в розмірі 50%
Точка видачі: м. Київ. вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз БЕЗКОШТОВНО
Адресна доставка по Києву здійснюється нашим кур'єром
Доставка по Україні транспортною компанією Нова Пошта, залишок суми Ви оплачуєте під час отримання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 456 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір | Білий/Крафт білий |

