Стінка для вітальні Бриз
- В наявності
- Код: е-20034










- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стінка під ТВ Бриз
Стінка дл вітальні Бриз виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Елемент модульної системи Бриз виготовляється в трьох кольорах: дуб венге, дуб сонома і ясен шимо. Тумба під ТВ Бриз складається комода з висувними шухлядами, бічного пенала і навісний полиці.
Розміри:
Ширина ― 1800 мм
Глибина ― 430 мм
Висота ― 2100 мм
Ніша під ТЕЛЕВІЗОР: 1200 х 882 мм
Колір корпусу і фасадів:
![]() |
![]() |
|
| венге темний + дуб молочний | дуб сонома + дуб труфель | |
Варіанти комплектації системи Бриз (можна купити окремо):
| Комод К-5 | Комод К-6 | Стінка ТБ | Полиця навісна | Шафа ШП-5 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ширина — 700 мм Глибина — 380 мм Висота — 725 мм |
Ширина — 1300 мм Глибина — 380 мм Висота — 725 мм |
Ширина — 1800 мм Глибина — 430 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 1942 мм Глибина — 300 мм Висота — 770 мм |
Ширина — 1500 мм Глибина — 520 мм Висота — 2100 мм |
| Шафа ШП-4 | Шафа ШП-2 | Шафа ШКУ-14 | Вішалка | Тумба для Взуття |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ширина — 1000 мм Глибина — 520 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 600 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 800 мм Глибина — 800 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 600 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 500 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
| Пенал 14 | Пенал 15 | Пенал 16 | Пенал 17 | Пенал 18 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ширина — 500 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 500 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 500 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 500 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Ширина — 300 мм Глибина — 380 мм Висота — 2100 мм |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2100 мм |
| Глибина стінки | 430 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Секція під телевізор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + молочний |


















